Ostatnie pożegnanie - światełko pamięci

ostatnie pożegnanie światełko pamięci znicz
 
Pamiętajcie, że jeśli macie taką potrzebę, aby informacją o śmierci bliskiej wam osoby podzielić się w mediach społecznościowych z waszymi znajomymi to nikt wam tego nie może zabronić. I odwrotnie - jeśli chcecie smutek pozostawić tylko w sercu i gronie najbliższej rodziny także nikt Was nie zmusza, abyście dzielili się tym ze Światem.
 
 Róbcie to, co podpowiada Wam serce.  Ludzie są różni - jedni uwielbiają "żyć" w dwóch światach i o wszystkich ważnych w swoim życiu wydarzeniach informować znajomych, ale są także i ci, których facebook, tweeter, instagram jeszcze nie "opętały" i nie jest to dla nich koniecznością.
 
Jeśli zdarzy się Wam natknąć na wpis waszego znajomego w którym informuje, że odeszła mu bliska osoba i przeżywa żałobę to nie bądź obojętny na jego cierpienie - napisz w prywatnej wiadomości "wyrazy współczucia", dodaj komentarz o tejże treści, albo podziel się grafiką symbolizującą twoje złączenie w bólu.  Nigdy nie wiesz kiedy Tobie przytrafi się taka sytuacja, a dzieląc się tą informacją publicznie będziesz oczekiwał wirtualnego współczucia od innych.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

JAK NAPISAĆ OSTATNIE POŻEGNANIE DLA MAMY - WZÓR, SZABLON MOWA POŻEGNALNA

WZORY NAPISÓW NA SZARFĘ POGRZEBOWĄ - CO NAPISAĆ NA SZARFIE POGRZEBOWEJ